tel: +48 690 697 680

Telewizja przemysłowa Łódź

cctv lodz

Telewizja przemysłowa Nasza firma wykonuje instalacje telewizji przemysłowej wykorzystując kamery AVCHD i IP. Każdy wykorzystywany przez nas system jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Telewizja przemysłowa to obecnie jedne z bardzo popularnych sposobów bezpieczeństwa dzięki całodobowej lokalnej oraz zdalnej obserwacji oraz rejestracji zdarzeń na określonej przestrzeni. W instytucjach które, posługują się systemem monitoringu, potwierdza się zmniejszoną liczbę wykroczeń. Dzięki kontroli monitoringowej w firmach, sklepach czy domach oraz archiwizacji danych z monitoringu możemy mieć pewność i gwarancję bezpieczeństwa.

 

Montaż kamer Łódź

montaz kamer lodz Podczas projektowania instalacji systemu telewizji przemysłowej nasi specjaliści wiedzą że każdy nawet najdrobniejszy szczegół kluczowych wpływa na gwarancje niezawodności takiego systemu. Do zestawu jaki jest telewizja dozorowa zalicza się między innymi takie elementy jak: kamery, monitor, uchwyty do kamer, wtyczki, gniazda, rejestrator cyfrowy z dyskiem, przewody i zasilacz. Działanie TV przemysłowej polega na umieszczeniu w poszczególnych lokalizacjach kamer oraz czujników które, nadają sygnał do centrali gdzie sygnał jest rejestrowany i zapisywany na dysku dzięki czemu mam stały dostęp do zarejestrowanych sygnałów. Klientów którzy są zainteresowani instalacją systemu telewizji przemysłowej serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą który przedstawi Państwu naszą ofertę, oraz udzieli odpowiedzi na zadane mu pytania.

Monitoring-CCTV Łódź

Profesjonalny monitoring Łódź dla firm, szkół, instytucji, czy osób prywatnych to domena naszej firmy. Tworzymy systemy zaawansowanego i niezawodnego monitoringu wraz z dystrybucją, zapewniając kompleksową obsługę cctv Łódź. Nasza oferta to równocześnie całodobowy monitoring oraz całodobowy serwis na wszystkie nasze kamery Łódź. Sprzedajemy najlepszej klasy produkty telewizji przemysłowej, zapewniając Klientom pełną satysfakcję i gwarantując znakomite ceny.